"IFS-GROUP" LLC

Фахівці рибного бізнесу в Україні. Бренд- якому довіряють .

Image

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «IFS-GROUP» заснована у 2020 році у місті Черкаси, де і знаходиться центральний офіс, виробничий комплекс та один з логістичних центрів. Основним видом діяльності підприємства є імпорт риби та морепродуктів із різних куточків світу.

      Мета підприємства «IFS-GROUP» - продаж продукції високої якості, залучення нових оптових клієнтів та розвиток якісного рибного ринку в Україні.

Планується найближчим часом будівництво власного виробничого комплексу, який буде оснащене високотехнологічним обладнанням для рибопереробної галузі. У процесі розвитку підприємства ми дійшли до ідеї створення власної торгової марки «IFS-GROUP», але про це пізніше ...

В даний час компанія «IFS-GROUP» тісно співпрацює з компанією-партнером «AGROPOSTACH-2008» у сфері розвитку рибного бізнесу.

Найсвіжіша риба з усього світу

Щодня ми працюємо над удосконаленням та розвитком. Наша мета — забезпечити Україну лише натуральною, свіжою, якісною та смачною свіжозамороженою і охолодженою рибою, та морепродуктами.

Наша команда

Це надійна команда професіоналів, яка Вас приємно здивує. Високий професіоналізм дозволяє виконати завдання, поставлене клієнтом у найкоротші терміни.