This image for Image Layouts addon

Import fish & saler
IFS-GROP LLC

Компанія IFS-GROUP LLC – прямий оптовий постачальник риби та морепродуктів високої якості в Україні. Суворий контроль якості імпортованої риби та морепродуктів – це невід'ємна частина нашої компанії. Відвідування виробничих комплексів постачальників представниками нашої компанії та контрольний відбір зразків риби та морепродуктів – дозволяє з упевненістю сказати про те, що ми отримуємо товар високої якості.

Свіжоморожена риба, охолоджена риба, морепродукти та делікатеси.

Ми бренд, якому довіряють.

Охолоджена
This image for Image Layouts addon

Охолоджена 

Білуга 

Охолоджена білуга відмінної якості заморозки не піддавалася, не тривожна, з головою. Білуга має досить привабливий зовнішній вигляд. Найчастіше її подають на стіл повністю, запечену із зеленню та овочами, також приправлену соусом. На особливу увагу заслуговує користь цієї риби. Білуга є одним з осетрових видів риби, а вони, як відомо, славляться найсмачнішим м'ясом, у складі якого є безліч корисних речовин. 
 
 
 
 
Learn More
This image for Image Layouts addon

Охолодженний

Сібас

Сібас (Лаврак) охолоджений, розмір 300-400, 400-600, 600-800, 800-1000 гр., Країна Туреччина.

Сібас (Dicentrarchus labrax) належить до сімейства морських окунів. Мешкає сибас у східній частині Атлантичного океану та у Середземному морі

Сибас – дуже корисна риба, чудове джерело білка. Сибас у кулінарному плані вважається універсальною рибою. Вона однаково смачна і в запеченому і смаженому вигляді, і навіть приготовлена на грилі разом з овочами та оливками. Так можна приготувати і цілу трибуну рибу і філе. Крім того, сибас майже не містить кісток. 

Learn More
This image for Image Layouts addon

Охолодженний 

Осетр 

Осетрина є однією з найпопулярніших риб, а рецепти страв із осетру – прикрасою столу як у будні, так і свята. До того ж ця рибка багата на корисні речовини і є відмінним дієтичним продуктом. ніжний смак гармонує з багатьма продуктами, тому приготування страв із осетру не обмежується лише рибою як такою. М'ясо осетра містить легкозасвоювані білок та жири. Білок м'яса осетра повноцінний, містить усі амінокислоти та засвоюється організмом людини на 98%. Вміст риб'ячого жиру в м'ясі коливається від 10 до 15% і є високоживильним продуктом. Осетр є чудовим джерелом калію, фосфору, в ньому також міститься кальцій, магній, натрій, хлор, залізо, хром, фтор, молібден, нікель. Осетр багатий на вітамін В1, В2, С, РР.


Learn More
This image for Image Layouts addon

Охолоджений
Лосось

Свіжий лосось – риба, з якої можна приготувати багато смачних страв. Але любителі суші найчастіше її використовують для того, щоб зробити суші, роли, сашими. Ця риба добре поєднується з іншими інгредієнтами, а також може вживатися як самостійне блюдо.

Лосось має не тільки тонкий, ніжний смак, але й масу корисних властивостей. М'ясо лосося містить багато ненасичених жирних кислот, що сприятливо впливають на вміст жиру в крові. Лосось багатий на масу корисних елементів: калієм, фосфором, кальцієм, магнієм, хлором, залізом, цинком, хромом, фтором, молібденом, нікелем, вітамінами В1, В2, С, Е, РР та А.

Learn More
This image for Image Layouts addon

Охолоджена
Дорадо 

 

Дорада – це дуже смачна, ніжна, соковита та корисна морська риба сімейства спарових. Вона була популярна у Стародавньому Римі, де її відгодовували у водоймах із морською водою. На сьогоднішній день дораду цінують у багатьох країнах світу і вважають однією з найсмачніших середземноморських риб. М'ясо ради при термічній обробці не виділяє великої кількості соку і зберігає свою первісну форму. Відсутність кісток, приємний смак та величезна користь цієї риби робить нею потрібним компонентом дитячого та здорового дорослого харчування.

 

 

 

Learn More
This image for Image Layouts addon

Охолоджене
Філе лосося

 Філе Лосося (семги) охолоджене. Країна походження Норвегія.

Філе лосося люкс зачистки без кісточок, вага філе від 1,8 кг до 2 кг, зачищається з дотриманням усіх санітарних правил та норм.

Походження лосося:

холодні, чисті води Норвегії

Норвезький лосось вирощується під суворим контролем регулюванням та безпекою харчових продуктів, не має антибіотиків. Норвезький лосось має свій природний ніжно-рожевий колір.

Learn More